Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Kościelnik

2 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Dom z tarasem Kościelnik

Kościelnik,dolnośląskie

945 000 zł212 m² 4 457,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż atrakcyjny, wolnostojący dom jednorodzinny w Kościelniku. Budynek usytuowany na zaaranżowanej i zadbanej działce o powierzchni 2000 m2. Układ architektoniczny domu:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Kościelnik

Kościelnik,dolnośląskie

159 000 zł53,39 m² 2 978,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Best Invest przedstawia Wypłacam 1% za polecenie klienta kupującego Na sprzedaż: przytulne mieszkanie idealne dla pary lub jako inwestycja pod wynajem Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona Kościelnik

Kościelnik,dolnośląskie

450 000 zł34 200 m² 13,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Lubański. Kościelnik. Stara cegielnia poniemiecka. 3,4200 hektara do wykorzystania.Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica z dobrym dojazdem uzbrojonaDziałka przemysłowa. Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kościelnik

Kościelnik,dolnośląskie

55 000 zł1 966 m² 27,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana, w kształcie prostokąta o pow. 1966 m2, położona w miejscowości Kościelnik k. Lubania. Działka znajduje się w spokojnej i cichej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kościelnik

Kościelnik,dolnośląskie

550 000 zł150 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:14 800 m²

Sprzedam ładny, atrakcyjnie położony, dom w Kościelniku na trasie Lubań - Leśna - Świeradów. Na miejscu:szkoła podstawowa, sklep, przystanek pks, kościół. Do centrum miasta Lubań 3 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kościelnik

Kościelnik,dolnośląskie

60 000 zł2 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w miejscowości Kościelnik. Dojazd do miasta ok.2,5 km.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij